جیپ رانگلر با کفش ها و تیونینگ واسن (اختصاصی) | منطقه ماشین

جیپ رانگلر با کفش ها و تیونینگ واسن (اختصاصی)

جیپ رانگلر با کفش ها و تیونینگ واسن (اختصاصی)
جیپ رانگلر که در ایران با نام جیپ صحرا شناخته میشود ، خودرویی است متعلق به شرکت خودروسازی امریکایی جیپ. این خودرو که از سال ۱۹۸۷ تا کنون تولید شده‌است در این خودرو از ارگونومی متفکرانه طراحی شده طوری که از سر و صدای خشونت آمیز این خودرو لذت می برید

 

جیپ رانگلر که در ایران با نام جیپ صحرا شناخته میشود ، خودرویی است متعلق به شرکت خودروسازی امریکایی جیپ. این خودرو که از سال ۱۹۸۷ تا کنون تولید شده‌است در این خودرو از ارگونومی متفکرانه طراحی شده طوری که از سر و صدای خشونت آمیز این خودرو لذت می برید .جیپ رانگلر دارایی صندلی های چرم و آینه های خودکار و چراغ نقشه خوان LED و شامل رادیو و کنترل صوتی بر روی فرمان و سیستم های سرگرم کننده و دارای ۲ کیسه هوا و سیستم کمک ترمز ABS می باشد.و دارای سیلندر V شکل و با حجم ۳.۶ لیتر می‌باشد. قدرت تولید آن ۲۸۵ اسب بخار و گشتاور آن ۳۴۷پوند فوت است.

 

 

شتاب صفر تا صد این خودرو ۸٫۱ ثانیه و نهایت سرعت آن با توجه به محدودیت الکترونیکی اعمال شده ۱۵۷ کیلومتر بر ساعت می‌باشد. از رقبای این خودرو می توان نیسان ایکسترا و لندرور دفندر نام برد .این خودرو بخاطر وزن سبکش می تواند به راحتی از جاده های ناهموار و گل لای و سنگ و برف به راحتی عبور کند. این خودرو اسپرت و جوان پسند است که فروش بسیاری در کشورها ی اروپایی داشته است.شرکت رینگ و تیونینگ واسن اخیرا این خودرو را با تیونینگی زیبا به آرشیو خود اضافه کرده است.

 

 

 

 

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین

ارسال دیدگاه