دیدار با یکی از وحشی ترین های ایران BMW 428 i +فیلم (vip) | منطقه ماشین

دیدار با یکی از وحشی ترین های ایران BMW 428 i +فیلم (vip)

دیدار با یکی از وحشی ترین های ایران BMW 428 i +فیلم (vip)

این مدل ب ام و، یکی از وحشی‌ترین خودروهای کلاس خودش محسوب می‌شود. راننده این خودرو، حتی اگر از آن دسته راننده‌های محتاط و خونسرد دنیا باشد، باز هم وقتی پشت فرمان ۴۲۸iمی‌شودباز هم در مقابل وسوسه‌ی رانندگی دیوانه‌وار و مانورهای وحشیانه آن، دچار تردید می‌شود و برای رقابت با سایر خودروها در بزرگراه آماده می‌شود. ۴۲۸i برای شما هر چه که لازم بوده، فراهم آورده است؛ البته نه به اندازه‌ی یک سدان سری ۳، ولی آن‌قدر که مانند راننده‌های نترس در جاده مانور بدهید و در همین حال، از ایمنی خودرویتان مطمئن باشید.

 

در مهندسی آلمانی در طراحی خودرو، همه‌چیز از روی برنامه است و در مونیخ، ب ام و، در یک اقدامی بحث‌برانگیز، خودروهای کوپه را از زیر عنوان «سری ۳» خارج کرده است؛ خودروهایی که تا همین چند وقت پیش، نصف فروش ب ام و در امریکا بودند.
در مدل پایه این خودروی سری ۴، چراغ‌های زنون و سقف آفتاب‌گیر، همراه با یک بدنه‌ی فوق‌العاده، خودنمایی می‌کنند. برای مدل‌های کوپه و سدان با سیستم گیربکس اتوماتیک، وزن کلی مشابه و حدوداً به‌اندازه ۱۶۰۰ کیلوگرم است.
در برخی موارد، نمی‌توان به ۴۲۸i خرده گرفت؛ چرا که ب ام و، خودروی سری ۴ خود را به عنوان یک خودروی اسپرت در نظر نگرفته، بلکه مطابق انتظارات از یک کوپه لوکس، بر روی آن کار کرده است. همانند بیشتر مدل‌های اخیر ب ام و، از پلاستیک سخت در طراحی داخلی کابین استفاده کرده، امّا در عین حال، از تریم زیبا و چشم‌نواز  در کنار آن بهره برده است. فضای داخل کابین به اندازه‌ی کافی در نظر گرفته شده و راننده و شخصی که کنار او نشسته، فضای زیادی برای مانور بر روی صندلی خواهند داشت. چرخ فرمان کوچک و نسبتاً باریک جدید، احساس سبکی و سرزندگی بی‌نظیری به راننده می‌دهد.

 

سرنشینان هم در عقب، شرایط راحتی خواهند داشت. با وجود حرکات اضافی، باز هم فضای لازم برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. همچنین، تکیه‌گاه‌های بزرگ و تا شونده برای دست‌ها تدارک دیده شده است. دریچه‌های هوا و چراغ مطالعه، از دیگر امکاناتی است که برای صندلی‌های عقب وجود دارد. البته مانند تمام کوپه، درهای با عرض زیاد، خطر برخورد آن‌ها در هنگام پیاده شدن در پارکینگ، همواره وجود خواهد داشت. در واقع، اگر خودروی سری ۴ خود را دوست دارید، آن را نزدیک یک خودروی دیگر پارک نکنید.
موتور ۲ لیتری با توربوشارژر، برخلاف این موضوع که تنها دو پیستون برای بالا و پایین رفتن در آن وجود دارد، یک منبع بهینه برای ایجاد پیشرانه ۴۲۸i است. رسیدن سریع به حداکثر گشتاور موتور، باعث شد تا خودروی تست، بتواند در مدت ۵/۳ ثانیه به سرعت ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت برسد که ۰/۳ ثانیه سریعتر از ۳۲۸i است که قبلاً بررسی شده است.

آپشن‌های این خودروی سری ۴، دقیقاً از خودروهای سری ۳ پیروی می‌کنند. قبل از پرداخت ۵۵۰ دلار اضافی برای رنگ، رنگ‌های استاندارد سیاه و سفید در دسترس مشتری خواهند بود. استفاده از تریم چرمی، ۱۴۵۰ دلار هزینه خواهد داشت و گران‌ترین آپشن نیز، بسته اسپورت M به ارزش ۳۵۰۰ دلار است که بهینه‌سازی‌های زیادی را در داخل کابین و بدنه بیرونی خودرو، به همراه خواهد داشت. از امکانات این بسته، می‌توان به صندلی‌های اسپرت، سیستم تعلیق M اسپورت، چرخ‌های ۱۸ اینچی و تایرهای مخصوص تابستانی اشاره کرد.

کسانی که به رانندگی، به عنوان یک سرگرمی نگاه می‌کنند، احتمالاً بسته M اسپورت را یکی از بهترین آپشن‌های ۴۲۸i خواهند یافت. خودروی تست شده در این بررسی، دارای آپشن هزار دلاری برای کنترل دینامیک با امکاناتی از جمله سیستم فرمان با نسبت متغیر است. به عنوان یک خودروی لوکس انتظار می‌رود. بعد از خرید ۴۲۸i، در نهایت و در بیشتر اوقات، به این نتیجه خواهید رسید که پول خود را در جای مناسبی خرج کرده‌اید

فیلم اختصاصی یکی از وحشی ترین های BMW در اهواز توسط تیم منطقه ماشین

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران