استینگر کیا موتورز آمد!!پاسخ کره‌ای ها برای مقابله با آلمانی ها | منطقه ماشین

استینگر کیا موتورز آمد!!پاسخ کره‌ای ها برای مقابله با آلمانی ها

استینگر کیا موتورز آمد!!پاسخ کره‌ای ها برای مقابله با آلمانی ها

از دیگر موتورهای این خودرو می توان به یک نمونه بنزینی ۲ لیتری ۲۵۲ اسب بخاری اشاره کرد که می‌تواند خودرو را در ۶ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر برساند.

کیا استینگر یک پاسخ کره‌ای برای مقابله با یک جنبش آلمانی به نام گرن کوپه بی‌ام‌و سری ۴ و دیگر رقبای مشابهی است که این روزها آلمان‌ها در ساخت و ارائه‌اش استاد شده‌اند. خودرویی کره‌ای و ۴ در می‌تواند یک حرکت درست از کیا برای خودنمایی در بازارهای جهان محسوب شود.

به گزارش گروه منطقه ماشین به نقل از "کارمگزین"، کیاموتورز  استینگر را با الهام از نسخه‌های بزرگ دهه ۶۰ ساخته است. این همان کاریست که پیشتر مازراتی در خصوص نسخه‌های جدید گیبلی انجام داد. اما مشخص است که کیا تمامی ویژگی‌های ظاهری یک خودروی معاصر را روی استینگرهای جدیدش به کار برده است تا از آن یک مدل اعلاء برای رقابت با حریفان آلمانی بسازد.

استینگر یک مدل خوش‌ساخت و خوش‌تیپ محسوب می‌شود. وسواس زیادی روی جزئیات خودرو به کار رفته و نوارهای کرومی در چشمانتان برق می‌زند. هر چند همین نوارها می‌تواند خودرو را کمی قدیمی و رنگ پریده نشان دهد. طرح ساخت و جزئیات استینگر از مدل مفهومی کیا GT که برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ به نمایش درآمد گرفته شده و دراین خودرو شاهد موتور دیزلی ۲٫۲ لیتری با قدرت ۱۹۷ اسب بخار هستیم که در ۷٫۷ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. از دیگر موتورهای این خودرو می توان به یک نمونه بنزینی ۲ لیتری ۲۵۲ اسب بخاری اشاره کرد که می‌تواند خودرو را در ۶ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر برساند.

استینگر یکی از بزرگ‌ترین خودروها در کلاس خود و بین این رقبا محسوب می‌شود و همچنین با فاصله بین دو محور معادل ۲٫۹ متر نیز یکی از طولانی‌ترین فاصله محوری‌ها را در بین رقبای خود دارد.

وزن دقیق این خودروی کیا تاکنون اعلام نشده اما براساس احتمالات کارشناسی استینگرها به دلیل بزرگتر بودن از رقبای خود در این کلاس حدود ۱۸۰۰ کیلوگرم وزن دارند.

کیا استینگر در داخل دارای صندلی‌های عمیق با روکش چرم ناپا، فرمان ضخیم پوشیده از چرم و ترکیبی از صفحه‌نمایش‌های آنالوگ و دیجیتال است. یکی از ویژگی های این فرزند جدید کیا استفاده از سامانه‌ای به نام هشدار است که در صورت تمایل مشتریان در خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صورت تشخیص کاهش تمرکز راننده از طریق علائم نوری یا صوتی راننده را متوجه مسائل پیرامونی می‌کند.

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران