همزمان رونمایی از قویترین پورشه ۹۱۱ جهان و گیمِ فورزا موتوراسپرت ۷ | منطقه ماشین

همزمان رونمایی از قویترین پورشه ۹۱۱ جهان و گیمِ فورزا موتوراسپرت ۷

همزمان رونمایی از قویترین پورشه ۹۱۱ جهان و گیمِ فورزا موتوراسپرت ۷

قدرتمندترین پورشه ۹۱۱ ساخته شده در جهان برای شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتری خود به ۳ ثانیه زمان نیاز دارد و با بیشینه سرعت ۳۴۰ کیلومتر در ساعت به حرکت خود ادامه می دهد.

قوی‌ترین پورشه ساخته شده در جهان در یک رویداد بازی در امریکا در معرض دید عموم قرار گرفت.

به گزارش سایت منطقه ماشین به نقل از تاپ گیر، این پورشه جدید که ۹۱۱ GT 2RS نام دارد، برخلاف سنت معمول نه در یک نمایشگاه خودرویی و نه در یک مسابقه سرعتی به نمایش درآمد، چراکه پورشه‌ایی ها تصمیم گرفتند این خودروی خود را در نمایشگاه E3 (یا نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیک) در لس‌آنجلس به نمایش درآوردند.

این اولین بار است که یک خودروی تهاجمی و خشن در یک نمایشگاه تفریحی الکترونیک در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

این خودرو با گشتاور۷۴۹ نیوتن‌متر ۶۵۰ اسب بخار توان دارد و لقب قدرتمندترین پورشه ۹۱۱ ساخته شده جهان را از آن خود کرده است.

شاید تصور کنید این خودرو یکی از مدل‌های توربو S است، یا ارتقاء یافته آنها محسوب می‌شود، اما واقعیت این است که به جز ارتقاء ما شاهد بازسازی و طراحی این خودرو هستیم. خودرو همچنین به یک سامانه انتقال قدرت ۷ سرعته مجهز می‌شود.

قدرتمندترین پورشه ۹۱۱ ساخته شده در جهان برای شتاب صفر تا کیلومتری خود به ۳ ثانیه زمان نیاز دارد و با بیشینه سرعت ۳۴۰ کیلومتر در ساعت به حرکت خود ادامه می دهد.

خودروی ۷۰۰ اسب بخاری با موتور توربو-توئین ۳٫۸ لیتری در E3 و کنار گیم Forza Motorsport 7 به رخ کشیده شد که مشاهده می‌کنید.

این گیم ویدئویی روی ایکس باکس و پی سی ساخته‌شده و پاییز راهی بازار می‌شود.

درباره نویسنده

Mr-Ali

ارسال دیدگاه