شاسی‌ بلندها,محبوب‌ترین ماشین‌ پلیس‌های جهان | منطقه ماشین

شاسی‌ بلندها,محبوب‌ترین ماشین‌ پلیس‌های جهان

شاسی‌ بلندها,محبوب‌ترین ماشین‌ پلیس‌های جهان

در ماه مارس سال جاری حدود ۵۱ درصد از مجموع خرید اتومبیل‌های پلیس آمریکا را شاسی‌بلندها تشکیل دادند که اینترسپترهای فورد ستاره‌های درخشان این مجموعه محسوب می‌شوند.

با تغییر ذائقه مردم جهان از خودروها به سمت شاسی‌بلندها، پلیس‌ها نیز در جو حاکم علاقه بیشتری به داشتن ماشین‌های قدبلند نشان می‌دهند. به همین دلیل است که این روزها SUV ها جایگاه و نقش مهمی در میان خودروهای پلیس بازی می‌کنند.

به گزارش گروه منطقه ماشین به نقل از "یو اس ای تودی"، نسخه‌های شاسی بلند از اینترسپتر پلیس خودروی فورد که اصلاح‌شده نسخه‌های اکسپلورر هستند، پس از معرفی در سال ۲۰۱۲ به محبوبیت زیادی بین نیروهای پلیس دست یافته و اینک ۵۰ درصد ماشین پلیس‌های آمریکایی را تشکیل می‌دهند.

در ماه مارس سال جاری حدود ۵۱ درصد از مجموع خرید اتومبیل‌های پلیس آمریکا را شاسی‌بلندها تشکیل دادند که اینترسپترهای فورد ستاره‌های درخشان این مجموعه محسوب می‌شوند و بیش از هر SUV دیگری خریداری شدند.

مدیر بازاریابی فورد در بخش پلیس در این خصوص گفت: ما بر این باور بودیم که سدان‌های ویژه فورد می توانند ۷۵ درصد ماشین پلیس‌های آمریکا را تشکیل دهند این در حالیست که این روزها شاسی بلندهای فورد هستند که که محبوبیت بیشتری را از خود نشان می‌دهند.

از طرفی فورد قصد دارد دو مدل سدان هیبریدی را به اداره پلیس ارائه دهد.در ابتدای فروش ارائه شاسی‌بلندها به ماموران پلیس بیشتر شبیه یک ریسک بزرگ به شمار می‌آمد. چرا که اجرائی کردن این تصمیم برای ارتقاء پلیس به اصلاحات اساسی در خطوط تولید فورد منجر می‌شد.

از طرفی فروش SUV ها شروع خوبی را در سال ۲۰۱۲ بین نیروهای اجرای قانون نشان نداد. فورد در فروش خودرو به پلیس رقبای بزرگی مانند شورلت و فیات و دوج را در مقابل دارد.

با این اوصاف این خودروسازی‌ها باید استانداردهای زیادی را برای در شاسی‌بلندهای خود بگنجانند تا نیروهای پلیس را برای خرید ترغیب کنند.

درباره نویسنده

Mr-Ali


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران