معرفی اسپایدرِ جدید مکلارن | منطقه ماشین

معرفی اسپایدرِ جدید مکلارن

معرفی اسپایدرِ جدید مکلارن

اگر با سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت در حال حرکت باشید، می‌توانید سقف خودروتان را در ۱۵ ثانیه باز کرده یا ببندید.

چهارمین نسخه از سری اسپورت‌های مکلارن...

آیا شما هم از آن دسته از افرادی هستید که مک‌لارن ۵۷۰S را بدون یک پوشش سربسته و محیطی احاطه شده دوست دارید؟ اگر این طور است ۱۶۴ هزار و ۷۵۰ پوند را برای یک مدل ۵۷۰S اسپایدر مکلارن خرج کنید.

به گزارش منطقه ماشین به نقل از "تاپ‌گیر"

این خودرو که اخیرا رونمایی شده چهارمین نسخه از سری اسپورت‌های مکلارن است و می‌تواند با سرعت ۳۱۵ کیلومتر در ساعت در یک جاده هموار و صاف به حرکت خود ادامه دهد. این در حالیست که سقف خودروی شما باز باشد و در صورتی که سقف را ببندید سرعت خودرو به ۳۲۵ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

سقف متحرک و جمع شدنی این خودرو از یک واحد دو قطعه‌ای سخت ساخته شده و پنل‌های کامپوزیتی سبک در ساختار آن به کار رفته است. می‌توان گفت نمونه‌هایی از این ساختار را پیشتر در اسپایدار ۶۵۰S دیده‌ایم.

سقف فیبرکربنی

سقف این خودرو از نوع دو مرحله الکتریکی است که از جنس فیبر‌کربن ساخته شده است. اگر با سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت در حال حرکت باشید، می‌توانید سقف خودروتان را در ۱۵ ثانیه باز کرده یا ببندید.

در این خودرو نیز مانند آئودی R8 اسپایدر V8 شاهد یک دیواره بادگیر هستیم که می‌تواند با حرکت سقف بالا و پائین رود. در هنگام نامساعد بودن هوا بادگیر مانند یک سپر دفاعی در برابر مسافران به ویژه سرنشینان عقب عمل می‌کند.

و در پایان...

موتور نسخه استاندارد ۵۷۰S یک نسخه ۳٫۸ لیتری ۸ سیلندر با توربوی دوگانه است که می‌تواند خروجی برابر ۵۶۲ اسب‌بخار تولید کند. این روباز مک‌لارن برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت تنها به ۳٫۲ ثانیه زمان نیاز دارد و در زمان ۹٫۶ ثانیه پس از حرکت به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران