نسخه محبوبی از رنو مگان با نام Akaju | منطقه ماشین

نسخه محبوبی از رنو مگان با نام Akaju

نسخه محبوبی از رنو مگان با نام Akaju

اتومبیل لوکس رنو مگان Akaju ، نام نسخه جدید مگان است که تجهیزات خودروهای لوکس بر روی آن سوار شده و با قیمت بیش از ۲۷ هزار یورو به فروش میرسد.
هرچند اتومبیل های شرکت رنو در بازارهای جهانی از جمله اروپا وضعیت بسیار خوبی را طی می‌کنند، اما تکمیل موفقیت این خودروساز فرانسوی دارای یک کمبود است: خرید یک  برند لوکس معمولا خودروسازان بزرگ در جهان در کنار برند اصلی اتومبیل های خود، یک برند لوکس را نیز خریداری می‌کنند و اتومبیل های لوکس خود را در قالب آن برند روانه بازار می‌کنند. حال رنو که صاحب هیچ برند لوکسی نیست، سعی بر آن دارد تا حداقل بتواند خودروهای فیس لیفت لوکس خود را در بازار داخلیشان به فروش برساند.

در همین راستا، به تازگی رنو از یک مدل سفارشی مگان رونمایی کرده است که اینک موفق به دریافت تریم جدید لوکس رنو شده است. رنو مگان Akaju نام کامل این اتومبیل لوکس است که جایگاه آن چیزی بین Limited و GT قرار خواهد گرفت.

پایه تریم آن برای طراحی، تریم اینتنس بوده است که می‌توان امضای آن را در تمامی جزئیاتی که در اتومبیل های لوکس جهان مشاهده می شود را دید.

از جمله جزئیات تریم اینتنس می‌توان به رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی، شیشه‌های پشتی تیره، چرم دوزی قهوره‌ای / مشکی، تریم آلومینیومی برس خورده، صندلی‌های جلو مجهز به سیستم گرم شونده همراه با قابلیت ماساژ مخصوص راننده، سیستم صوتی قدرتمند Bose، نمایشگر HeadUp و همچنین سیستم اطلاع رسانی / سرگرمی R-Link2 همراه با یک نمایشگر ۸٫۷ اینچی لمسی اشاره کرد.

درباره نویسنده

Mr-Ali


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

7 نظر

 1. تاریخ: 2017/06/13 در 23:44
  نویسنده: Ram Ram

  هر روز بهتر از دیروز

  پاسخ دهید

 2. تاریخ: 2017/06/14 در 02:20
  نویسنده: مجتبی

  آخه تا کی تو ایران نمیتونیم ماشین به قیمت جهانی ببینیم؟؟؟!!!

  پاسخ دهید

 3. تاریخ: 2017/06/14 در 08:20
  نویسنده: عجب

  ۲۷ هزار یورو یعنی تو خود اروپا حدود ۱۲۰ میلیون ! حالا در ایران که ماشینها ۲/۵ برابر قیمت جهانی است ! میشه حدود ۳۰۰ میلیون ، خوب کی میاد مگان فرانسوی رو ۳۰۰ میلیون بخره ؟!!!

  پاسخ دهید

 4. تاریخ: 2017/06/14 در 11:15
  نویسنده: علیار

  رنو بعد سالها یه طراحی خوب داشت حالا همه محصولاتشو با همون قیافه میزنه…منتظر رنو۵ با ظاهر تالیسمان باشید!!!

  پاسخ دهید

 5. تاریخ: 2017/06/14 در 13:19
  نویسنده: حاجی ارزونی

  با اسم این ماشین یاد ماشینه “آقاجون” ام افتادم!!

  پاسخ دهید

 6. تاریخ: 2017/06/14 در 13:21
  نویسنده: شيب ملايم

  این ماشینها برای ما نیس.لیاقت ما فرغون چینی است.

  پاسخ دهید

 7. تاریخ: 2017/06/14 در 15:44
  نویسنده: محمود

  خدایش زیباست

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه