با وجود انکارهای مکرر مقامات فراری/ فراری یک شاسی‌بلند می‌سازد | منطقه ماشین

با وجود انکارهای مکرر مقامات فراری/ فراری یک شاسی‌بلند می‌سازد

با وجود انکارهای مکرر مقامات فراری/ فراری یک شاسی‌بلند می‌سازد

اگرچه فراری اصرار دارد که یک شاسی بلند نمی سازد، اما می‌توان خودروی جدید این شرکت را که احتمالا در سال ۲۰۲۱ در خیابان‌های جهان دیده می‌شوند، یک کوپه با قابلیت حرکت در ارتفاع نامید

سرجیو مارچیونه در سال‌های قبل بارها اعلام کرد که فراری هرگز قصد ساختن یک شاسی بلند ندارد، اما به نظر می‌رسد این برنامه کمی تغییر کرده و به زودی شاهد یک قدبلند از کارخانه مارانلو خواهیم بود.

به گزارش گروه منطقه ماشین به نقل از کارمگزین، به نظر می‌رسد با توجه به تغییر ذائقه خودروها و خودروسازی‌ها فراری ناچار به ساخت خودرویی اسپورت با قابلیت‌های بیشتر است تا بتواند گام‌هایی بیشتر از یک حرکت جاده‌ای بردارد.

با وجود انکارهای مکرر از سوی فراری کارمگزین ادعا کرده است که مارانلو هم‌اکنون و به شکلی فعال روی پروژه قدبلندی با کد تجاری F16X کار می‌کند. قرار است این خودرو همزمان با ساخت نسل بعدی هاچبک‌های GTC4 ساخته شود.

اگرچه فراری اصرار دارد که یک شاسی بلند نمی سازد، اما می‌توان خودروی جدید این شرکت را که احتمالا در سال ۲۰۲۱ در خیابان‌های جهان دیده می‌شوند، یک کوپه با قابلیت حرکت در ارتفاع نامید که شکل و شمایل آن ذهن را به سمت لامبورگینی اوروس یا استون مارتین DBX می‌اندازد. البته باید این خودرو را ۵ در تصور کنید.

از طرفی شواهد نشان می دهد قدبلند فراری یک سازه آلومینیومی با قابلیت حرکت چهار چرخ است. این خودروسازی پس از معرفی خودروی FF در سال ۲۰۱۱ دانش حرکت با قابلیت چهار چرخ را مرتبا توسعه داده و برای مدل قد بلند خود نیز این حرکت را ادامه می‌دهد.

براساس شنیده‌ها این مدل از نسل بعدی GTC بلندتر بوده و از درهای "خودکشی" در آن استفاده می‌شود. این طراحی امکان دسترسی به صندلی‌های عقب را با حذف ستون B خودرو آسان‌تر می‌کند. در درهای معرروف به خودکشی لولای درهای عقب روی ستون C قرار داده و درهای پشتی به سمت محفظه بار کشیده می‌شوند. احتمالا این کراس‌اوور از یک موتور V12 نسب شده روی GTC4 بهره خواهد برد که به صورت هیبریدی ارائه می‌شود.

درباره نویسنده

Mr-Ali


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران