شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان‌های جهان | منطقه ماشین

شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان‌های جهان

شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان‌های جهان

این روزها جگوار با ارائه تیزری از یک کراس‌اوور کوچک، خود را در صدر اخبار قرار داده است تا در اواسط ماه میلادی آینده "ئی- پیس" های خود را به نمایش درآورد.

به گزارش منطقه ماشین به نقل از "کاراسکوپ"

 انتشار تصاویر ویژه از برادران کوچکتر "اف- پیس" با لایه‌های استتاری که این روزها از محبوب‌های بازار خودرو محسوب می‌شوند، از اوایل زمستان گذشته در فضای مجازی آغاز شد.

از آنجا که اف-پیس موفقیت فوق العاده‌ای را در صنعت خودروسازی جگوار از خود نشان داد، این بنگاه اقتصادی اعلام کرده که قصد دارد برنامه قدیمش را برای "ئی- پیس"هایش دنبال کند.

ئی- پیس قرار است به یک SUV کامپکت حد واسط با طراحی اسپورت و یک انعطاف‌پذیری یک خودروی همه روزه شهری تبدیل شود.

با وجود انتشار تیزر از ئی‌پیس‌ها جزئیات زیادی از این خودروها در دسترس نیست. اگرچه ما با تصاویری روبه رو هستیم که بیشتر از همیشه به اف- پیس‌ها شبیه هستند. این خودروهای جگوار قرار است به رقابت با آئودی Q3 و بی‌ام‌و X1 بپردازند.

با وجود اینکه مباحث فنی در خودرو در حد یک راز باقی مانده است اما جگوار اعلام کرده که از فناوری انتقال نیروی چهارچرخ در این خودرو بهره می‌برد.

مدیران جگوار ئی- پیس‌های جدید را یک حدواسط خوب بین خودروهای اسپورت و کحاربردی می‌دانند. این خودرو در سطح پایه حدود ۳۸ هزار دلار دارد و انتظار می‌رود به دلیل گزینه‌ها، ظاهر و قابلیت‌هایش نقش سرنوشت‌سازی را در آینده جگوار بازی کند.

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران