قیمت خودروهای صفر وارداتی امروز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۹۶ | منطقه ماشین

قیمت خودروهای صفر وارداتی امروز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۹۶

قیمت خودروهای صفر وارداتی امروز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۹۶

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو از سیر صعودی قیمت خودروهای وارداتی خبر داد و گفت : با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته ...

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو از سیر صعودی قیمت خودروهای وارداتی خبر داد و گفت : با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته ، طی روزهای اخیر استارت افزایش قیمت در بازار وارداتی ها زده شد.

سعید موتمنی اظهار داشت : با اعمال قانون جدید و عدم اجازه واردات به واردکنندگان متفرقه ، بازار وارداتی ها به تدریج با کاهش برخی از برندها مواجه شده و با عدم تعادل در بازار عرضه و تقاضا ، قیمت ها سیر صعودی یافته است.

وی تاکید کرد : قیمت اغلب خودروهای وارداتی ها با اعمال قانون جدید دولت در حذف واردکنندگان متفرقه ، به مرور زمان و کاهش عرضه در بازار ، با افزایش همراه شده است و پیش بینی می شود این روند نیز ادامه یابد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران تصریح کرد : در صورتی که بخواهیم بازار خوبی داشته و شاهد ثبات قیمت در بازار باشیم ثابت باید بازار رقابتی باشد این در حالی است که با اعمال قانون جدید بازار وارداتی ها به تدریج بازار انحصاری گردیده و هر روز قیمت ها در بازار افزایش خواهد یافت.

موتمنی افزود : البته در تلاشیم تا مشکل واردات خودرو توسط نمایندگی های متفرقه حل شود پیش بینی در صورت رفع این مانع ، طی ماه‌های آتی جریان واردات بهتر شود.

وی تصریح کرد : در صورتی که واردات خودرو در انحصار چند شرکت خاص قرار گیرد بی شک اختلاف قیمت زیادی را در بازار وارداتی شاهد بوده و در این بین تنها متضرر اصلی مصرف کننده خواهد بود.

 

قیمت برخی خودروهای وارداتی طی معاملات امروز یکشنبه به شرح زیر است:

 

نام خودرو مدل کشور قیمت
سوناتا GLS+ هیبرید ۲۰۱۷ کره جنوبی ۱۶۴ میلیون تومان
توسان (new face) ۲۰۱۷ کره جنوبی ۱۹۱ میلیون تومان
النترا (new face) ۲۰۱۷ کره جنوبی ۱۴۲ میلیون تومان
سورنتو ۲۰۱۷ کره جنوبی ۲۳۷ میلیون تومان
سراتو ۲۰۱۷ کره جنوبی ۱۳۵ میلیون تومان
اپتیما نیو (فول) ۲۰۱۷ کره جنوبی ۱۸۳ میلیون تومان
RAV4 ۲۰۱۷ ژاپن ۲۵۶ میلیون تومان
پیکانتو ۲۰۱۷ کره جنوبی ۸۵ میلیون تومان
هایلوکس ۲۰۱۶ ژاپن ۲۴۰ میلیون تومان
کمری هیبرید XLE ۲۰۱۶ ژاپن ۲۵۰ میلیون تومان
کرولا GLI (فول) ۲۰۱۶ ژاپن ۱۵۸ میلیون تومان
سانتافه ۲۰۱۷ کره جنوبی ۲۳۵ میلیون تومان
کولیوس ۲۰۱۷ فرانسه ۲۱۰ میلیون تومان
تلیسمان ۲۰۱۷ فرانسه ۱۹۵ میلیون تومان
بی ام و x4 فول ۲۰۱۷ آلمان ۴۵۰ میلیون تومان

درباره نویسنده

Mr-Ali


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران