معرفی نسخه جدید هوندا اکورد ٢٠١٨/ تفاوت ١٠ نسل از یک خودرو | منطقه ماشین

معرفی نسخه جدید هوندا اکورد ٢٠١٨/ تفاوت ١٠ نسل از یک خودرو

معرفی نسخه جدید هوندا اکورد ٢٠١٨/ تفاوت ١٠ نسل از یک خودرو

فضای بیشتر در خودرو از افزایش فاصله بین محورها و عرض خودرو نشأت می گیرد تا کاربران به ویژه سرنشینان فضای عقب راحتی بیشتری را تجربه کنند.

نسل دهم از یک خودرو نشانگر یک تاریخ بزرگ در پس دنیای یک خودروسازی است که می‌تواند تحول، عظمت و اصالت خودرو را عیان کند که آن بار در خودرویی مانند آکورد دیده می‌شود.

به گزارش گروه منطقه ماشین به نقل از "نت کار شو"، هوندا با توجه به وعده‌های قبلی خود نسل دهم از اتومبیل آکورد خود را به نمایش درآورد. خودروئی که تا حدی شبیه محصولات دست لوکس‌ساز هوندا یعنی آکورا و کمی نیز شبیه کلاریتی است.

 

نسل دهم هوندا آکورد سال ۲۰۱۸جلو پنجره در این نسل بزرگتر شده تا در کنار یک ورودی‌ هوا آکوردهای ۲۰۱۸ خشن و تهاجمی به نظر برسند.

از نمای عقب، چراغ‌های LED بیشتر از هر چیزی چشمتان را خواهد گرفت. لایه‌های کرومی روی در محفظه بار و حاشیه اگزوز نیز جذبتان خواهد کرد.

اما در مجموع این بدنه است که کمی تغییر کرده است. قوس سقف بیشتر شده تا خودرو اسپورت‌تر به نظر برسد. در این فاکتور باید اندازه‌ها نیز اضافه کرد. وزن خودرو حدود ۷۰ کیلومتر کمتر از نسل‌های قبلی است، که این کاهش وزن را مدیون شاسی آلومینیوم- فولادیش است.

اما هوندا آکوردا دنده و فضای بیشتری دارند. راحت بوده و کاربردی ظاهر شده‌اند. فضای بیشتر در خودرو از افزایش فاصله بین محورها و عرض خودرو نشأت می گیرد تا کاربران به ویژه سرنشینان فضای عقب راحتی بیشتری را تجربه کنند.

اگر یک مدل قدرتمند از اکوردهای جدید را بخواهید احتمالا به جای یک موتور ۳٫۵ لیتری V6 در نسل‌های قبل که شتاب و سرعتی زیاد برایتان فراهم می‌آوردند، موتورهای ۲ لیتری توربو شارژ با خروجی ۲۵۲ اسب‌بخار را روی خودرویتان خواهید داشت. احتمالا این موتورها در هماهنگی با یک سامانه انتقال قدرت ۱۰ سرعته قرار می‌گیرند و به عنوان یک خودروی شهری قدرتمند ظاهر می‌شوند.

در تیپ پایه یک نیز موتوری ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با ۱۹۲ اسب‌بخار ارائه خواهند شد.

هوندا در نسل دهمش پر از فناوری است. سامانه اطلاعات و سرگرمی با یک صفحه نمایشگر لمسی ۸ اینچی فعال می‌شود و راننده از سامانه‌های کمکی کنترل کروز تطبیقی، نگه‌دانده بین خطوط و ترمز ممانعت از برخورد بهره می برد.

درباره نویسنده

Mr-Ali


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران