هیوندای I20 سری N رقیب فورد فیستا | منطقه ماشین

هیوندای I20 سری N رقیب فورد فیستا

هیوندای I20 سری N رقیب فورد فیستا

خبر تولید و عرضه یک خودرو جدید ، خبر خوبی است و این نشان می‌دهد که هیوندای قصد دارد تا چهره خود را در کشورهای اروپایی و آمریکا بیشتر نشان دهد، و با خودروهای بیشتری در این ناحیه رقابت کند.در حالیکه هیوندایی برای معرفی کامل و رسمی اولین هاچبک تولیدی از سری N با خود دست و پنجه نرم می‌کند، گزارش‌ها از ظهور تعدادی دیگر از نسخه‌های این سری از محصولات خودروساز کره‌ای حکایت دارند.

به گزارش گروه منطقه ماشین به نقل از "اتو اکسپرس"، هیوندایی قصد دارد تا خودروی I20 خود را برای رقابت با خودروهایی مانند فورد فیستا ST، فولکس واگن پولوی GTI و تویوتا یاریس GRNMآماده سازد. احتمالا هیوندایی پس از معرفی رسمی مدل‌های ولستر N و مدل فستبک I30 این مدل از I20 ها را به عنوان نمونه ای درخشان به نمایش درخواهد آورد.

احتمال می‌رود در میان خودروهای سری N هیوندایی، I20ها به دلیل قدرت و قابلیت‌های کاربردی طرفداران بیشتری پیدا کنند. اگر هیوندایی با این خودرو بتواند به اهداف از پیش تعین شده خود در مسابقات رالی جهانی دست یابد، موفقیت فروش این خودرو را تضمین کرده است.

خبر تولید و عرضه یک خودرو جدید ، خبر خوبی است و این نشان می‌دهد که هیوندای قصد دارد تا چهره خود را در کشورهای اروپایی و آمریکا بیشتر نشان دهد، و با خودروهای بیشتری در این ناحیه رقابت کند.

انتظار می رود که هیوندای i20 سری N دارای موتوری با قدرت ۱۷۰ تا ۱۹۰ اسب بخار باشد و قدرت آن با به کارگیری موتور ۱٫۶ لیتری از نوع گاما تامین شود. این موتور از همان نمونه ای است که اینک در جدیدترین انواع هیوندایی کنا شاهد آن هستیم.

قابلیت انتخاب حالت رانندگی، ماژول‌های سوار شده روی بدنه و طیف وسیعی از گزینه‌های کمک رانندگی از گزینه های این اتومبیل محسوب می‌شوند.

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران