کامیونی با امکانات یک خانه مجلل | منطقه ماشین

کامیونی با امکانات یک خانه مجلل

کامیونی با امکانات یک خانه مجلل

این کامیون مخصوص کسانی است که سفرهای جاده‌‌ای را در حد فوق لوکس، راحت و تجملاتی دوست دارند.

تیونر لهستانی کارلکس دیزاین در همکاری با گروه صنعتی "اتوکونتنر"، یک کامیون بزرگ را به یک مدل لوکس، تجملاتی و منحصر به فرد تبدیل کرده‌‌اند.

به گزارش منطقه ماشین به " کاراسکوپ"، این کامیون به در این زمان خود بسیار تاثیرگذار و ظاهر شده و می‌تواند حس راحتی و آرامش را به مخاطبان و کاربران القاء کند.

شاید در نگاه اول استفاده از مواد درجه یک، روشنایی محیط، نورپردازی مناسب، محفظه بار و تلویزیون‌های بزرگ با کیفیت بالا بیشتر حس لوکس بودن را ذهن تداعی می‌کنند.

گروه کارلکس مواد با کیفیت و بخش‌های لمسی را تهیه کرده و گروه صنعتی اتوکونتنر به تهیه و ساخت بدنه و قسمت‌های سخت درونی می‌پردازد.

تیوتنر کارلکس پیشتر خودروهای بزرگ دیگری را مانند ون‌های بنز را به شکلی کاملا لوکس طراحی کرده است. اما تفاوت زیادی بین این پروژه و دیگر پروژه کارلکس وجود دارد. ون‌های بزرگ طراحی شده توسط کارلکس بیشتر شبیه یک اداره لوکس طراحی شده‌اند، اما این کامیون مخصوص کسانی است که سفرهای جاده‌‌ای را در حد فوق لوکس، راحت و تجملاتی دوست دارند.

این یک خانه لوکس در جایی دور از خانه است که باعث می‌شود در یک سفر طولانی خسته‌ نشوید.

درباره نویسنده

Mr-Ali


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران