معرفی بی ام‌ و X7 | منطقه ماشین

معرفی بی ام‌ و X7

معرفی بی ام‌ و X7

این خودرو قادر است طبق ادعای کونیگ‌زِگ، شتاب صفر تا ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت را در کمتر از ۲۰ ثانیه ثبت کند که رقمی باور نکردنی است.

نمایشگاه خودرویی فرانکفورت در ماه آینده آغاز می‌شود و بی‌ام‌و می‌خواهد از این رویداد و فرصت مهم برای معرفی X7 های خود استفاده کند.

در ماه‌های گذشته شایعه در خصوص این مدل کم شنیده نشده است، اما این بار سایت بی‌ام‌و گزارش داده که احتمالا مدل مفهومی X7 با یک موتور سوخت سلولی ارائه خواهد شد.

 

جزئیات زیاد و تائید شده‌ای در خصوص این اتومبیل وجود ندارد، اما می‌توان گفت بی ام‌و سال‌هاست که روی فناوری سوخت سلولی کار می‌کند و اولین نمونه‌های ان را روی پروتایت سری ۵ GT به نمایش درآورده است. این فناوری باعث تبدیل هیدروژن به الکتریسته شده و توانی معادل ۲۴۱ اسب‌بخار تولید می‌کند.

این خودرو قادر است طبق ادعای کونیگ‌زِگ، شتاب صفر تا ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت را در کمتر از ۲۰ ثانیه ثبت کند که رقمی باور نکردنی است.

 

بی ام‌و بر این باور است که فناوری سوخت سلولی خودروهایش می‌تواند حرکت عاری از آلودگی را برای جهان ایجاد کند.

قرار است سری X7 بی‌ام‌و در فرانکفورت معرفی شود. همین موضوع در نوع خود خبر جالب و هیجان‌انگیزی است. اما این احتمال نیز وجود دارد که مدل ارائه شده بر خلاف گزارش‌ها یک مدل معمولی باشد.

 

پیشتر مقامات شرکت بی‌ام‌و منابع سوخت سلولی را مولدهای قدرت معقول برای مدل‌های بالاتر از سری ۵ عنوان کرده بودند.

بدون در نظر گرفتن منابع سوخت سلولی برای سری ۷، این خودرو در پایان سال آینده برای مبارزه با مرسدس GLS وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

درباره نویسنده

Mr-Ali


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران