معرفی نسل جدید هیوندایی توسان در کره جنوبی | منطقه ماشین

معرفی نسل جدید هیوندایی توسان در کره جنوبی

معرفی نسل جدید هیوندایی توسان در کره جنوبی

دومین خودروی نسل بعدی هیوندایی هستند که با زبان طراحی نسل بعدی این کارخانه ساخته خواهند شد. پیش از این کراس‌اوور کامپکت "کنا" با این زبان طراحی به نمایش درآمد.

هیوندایی با انتشار تصاویری از نسل بعدی شاسی‌بلندهای سوخت سلولی- هیدروژنی خود که در آستانه تولید قرار دارند رونمایی کرد. هنوز نامی برای این خودروها مشخص نشده این شرکت بزرگ آن را نسل بعدی FCEV می‌نامد.

این خودرو در سئول معرفی شده و به دنبل مدل مفهومی سلولی- هیدروژنی ساخته شده که در در نمایشگاه خودرویی ژنو در ماه مارس گذشته به نمایش درآمد. این مدل مشابه مدل تولیدی است که اینک شاهد آن هستیم.

 

در هنگام رونمایی و معرفی رسمی، این خودرو به عنوان جایگزینی برای توسان‌ها با سوخت سلولی معرفی خواهند شد و بنا بر ادعای شرکت سازنده می‌توانند با یک بار سوخت‌گیری مسافتی حدود ۵۸۰ کیلومتر را طی کنند. در اصل می‌توان این خودروها را توسان‌های نسل جدید هیوندایی عنوان کرد که در سختاری سبز و پاک ارائه می‌شوند.

نسل بعدی FCEV ها، دومین خودروی نسل بعدی هیوندایی هستند که با زبان طراحی نسل بعدی این کارخانه ساخته خواهند شد. پیش از این کراس‌اوور کامپکت "کنا" با این زبان طراحی به نمایش درآمد. در ظاهر این خودرو می‌توان مانند مدل کنا شاهد چراغ‌های باریک و کشیده، LED های روزتاب جدا و مه‌شکن‌های متفاوت بود.

با وجود اینکه مشخصات دقیق و ویژه هنوز مطرح شده است، اما گفته می‌شود این خودرو به یک موتور ۱۲۰ کیلوواتی با گشتاور ۴۰۰ نیوتن‌متر مجهز است و با قابلیت محرک چرخ‌های جلو حرکت می‌کند.

هیوندایی قصد دارد این مدل‌های سوخت سلولی را در بازار آمریکا ارائه کند و به فروش برساند.

درباره نویسنده

Mr-Ali


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران