نمایش اولین تصاویر رسمی از "تی- راک" فولکس‌واگن | منطقه ماشین

نمایش اولین تصاویر رسمی از “تی- راک” فولکس‌واگن

نمایش اولین تصاویر رسمی از "تی- راک" فولکس‌واگن

تصاویر به نمایش درآمده نشان می‌دهد که طراحی این خودرو تحت تاثیر تیگوان است. مدل T-Roc از تیگوان کوچکتر بوده و شاسی آن در ارتفاع کمتری قرار گرفته است.

فولکس‌واگن با انتشار تصاویری برای اولین بار به نمایش مدل جدید T-Roc خود پرداخت. فولکس‌واگن با این خودرو نگرش خود را به طراحی رقیب آینده نیسان قشقایی نشان داد.

فولکس‌واگن در تلاش است تا اواخر تابستان جاری به معرفی رسمی این خودرو بپردازد و جزئیات تصویری بیشتری را برای ان ارائه کند.

تصاویر به نمایش درآمده نشان می‌دهد که طراحی این خودرو تحت تاثیر تیگوان است. مدل T-Roc از تیگوان کوچکتر بوده و شاسی آن در ارتفاع کمتری قرار گرفته است. مدل T-Roc با نسل جدید پولو که تصاویر غیر رسمی‌اش پیشتر درفضای مجازی منتشر شده برابری می‌کند.

با توجه به اندازه مدل T-Roc، احتمالا موتور این خودرو نیز اشتراکات زیادی را با مدل‌های جدید پولو و گلف خواهد داشت.

گزینه‌های دیزلی ۱٫۶ و ۲ لیتری با ابلیت محرک چهارچرخ در گزینه استاندارد به کار خواهد رفت. انتظار می رود شاهد یک سامانه انتقال قدرت دستی ۶ سرعته یا یک مدل ۷ سرعته خودکار DSG روی این خودروها باشیم. گزینه دوم به صورت اختیاری و در صورت تمایل مشتریان در دسترس قرار خواهد گرفت.
نمایش اولین تصاویر رسمی از تی- راک فولکس‌واگن

احتمال دارد که برخی از انواع این خودرو نیز به صورت هیبریدی و با توجه به مشخصات گلف‌هاب هیبریدی ارائه شوند.

مدل‌های پلاگین هیبرید GTE T-Roc   و نسخه‌های تمام الکترونیک آن نیز در خط تولید قرار دارند. هر دوی این خودروها نیز از موتور به کار رفته در گلف بهره می‌برند.

ابعاد T-Roc نباید چندان با مدل مفهومی ۲۰۱۴ آن تفاوت زیادی داشته باشد. بنابراین ما با طول ۴۱۷۸ میلی‌متر، عرض ۱۸۳۱و ارتفاع ۱۵۰۱ میلی‌متر در این خودرو مواجه هستیم. با تمام این اوصاف خودرو به شکل قابل توجهی از تیگوان کوتاه‌تر است.

انتظار می‌رود خودرو پس از معرفی در جولای با قیمت تقریبی ۱۹ هزار پوند در پائیز سال جاری به فروش برسد.

درباره نویسنده

Mr-Ali

ارسال دیدگاه