اختصاصی"بررسی فورد موستانگ جی تی ۲۰۱۷ + آلبوم تصاویر | منطقه ماشین

اختصاصی”بررسی فورد موستانگ جی تی ۲۰۱۷ + آلبوم تصاویر

اختصاصی"بررسی فورد موستانگ جی تی ۲۰۱۷ + آلبوم تصاویر

اگر شما می توانید امتیاز ایمنی دو ستاره را نادیده بگیرید، Ford Mustang GT جهنم ماشین برای پول است.فورد موستانگ بسیار دوست داشتنی است. پس از الان، تا زمانی که مدل به روزرسانی وارد شود، رتبه ایمنی دو ستاره Mustang ANCAP کاملا غیرقابل قبول است و نباید به اندازه کافی به این موضوع دقت کنید

اما ... آن را به حال خود رها کنید، همانطور که از ابتدا به مرحله دوم بروید و به عقب بر میگردید تا به یاد بیاورید که زندگی ارزش زندگی دارد.

 Mustang یک وسیله واقعا، واقعا، لذت بخش برای رانندگی است. در اینجا شما دو درب، لاستیک های یونیک، ماشین را شیک کرده  است که دارای قلب V8 با قدرت ۳۰۶ کیلو ولت و گشتاور ۵۳۰ نیوتن متر است. و در کتابچه راهنمای موجود در حدود ۶۰،۰۰۰ دلار قیمت گذاری شده است. اگر شما می توانید چیزی را پیدا کنید که یک بسته مشابه برای پول ارائه می دهد، آن را خریداری کنید 🙂

از بیرون، موستانگ بدون شک یک ماشین عضلانی مدرن است.لطیف و نرم نیست، اما خسته کننده هم نیست، اما این یک وسیله بسیار خوب دیزاین شده است که میراث Mustang را به عصر جدید منتقل می کند.

با توجه به اینکه به نظر می رسد فورد استرالیا موستانگ ها را بیش از نیمی از مدل های دیگرش فروخته است، خودروی پونی کمی محبوبیت خود را از دست داده است. فقط ۱۲ ماه پیش بود که یک موستانگ زرد یا قرمز سر درب هر جایی که رفت,رفت. اما این روزها، اشباع بازار تا حدودی تاثیرش را کاهش داده است.

با این حال، بسیار شبیه تویوتا جی تی ۸۶ هست که در بازار خودروهای مقرون به صرفه پیش رفته است، محبوبیت Mustang از ویژگی های دیگر جذاب خودرو، یعنی رانندگی و رانندگی و رانندگی است.

با این ماشین شما می توانید بچه ها را به مدرسه ببرید (تا زمانی که شما می دانید امتیاز ایمنی مسافر عقب اشتباه است یعنی به طور کلی کمتر برای یک ماشین مدرن)، رفتن به کار، انجام خرید و سپس برای دور دور سریع در آخر هفته.

یک حس واقعی جامعه در اطراف این خودرو وجود دارد - چیزی که ما در این مقیاس از زمان بازگشت به اوج روزهای سوبارو WRX تجربه نکرده ایم - هم از لحاظ حمایت از هم، و همچنین لیستی بی نظیر از اصلاحات حال حاضر

شما نیاز به کیت ویژه جایگزینی اگزوز، تقریبا بلافاصله پس از خرید، یا چیزی که باعث ایجاد سر و صدای بیشتری شود نیاز دارید. زیرا سیستم V8 اگزوز استاندارد واقعا  قدرتمند به طور طبیعی جاروب شده است.

با صحبت کردن با بسیاری از صاحبان موستانگ، تنها شکایت شنیده این بود که چه مدت آنها مجبور بودند برای ماشین خود صبر کنید، برای شروع. اما، این مسئله با توجه به آشفتگی ایمنی فعلی خودرو و سن آن، مسئله دیگری نیست.

موتور V8 به صورت آزاد و با توجه به یادداشت های اگزوز که از بیش از دوازده موستانگ اصلاح شده شنیده می شود، یک تجربه کاملا صریح وحشیانه است که یک بار از محدودیت های کارخانه ای آزاد شده است.

از لحاظ پویایی، موستانگ یک پوزه از رول بدن را در اطراف گوشه ها نشان می دهد و به طور کلی وزن خود را ۱۷۰۱ کیلوگرم میرساند. این یک قول سنگین است و واقعا مثل گوشه ها نیست. اما آمریکایی است بدون اینکه کلیشه باشد.

پیشرفت این است که سواری فوق العاده راحت است و حتی در جاده های حومه ای که اغلب نادیده گرفته شده از راحتی خوبی دارد، موستانگ هرگز احساس ناراحتی یا سرخوردگی نمی کند.

آنچه که ما در رابطه با موستانگ دوست داریم این است که تمایل خود را  بیش از حد تحریک می کند. در حالت اسپرت، دریچه گاز بیشتر پاسخگو است و کشش کنترل کمی کمتر، به خوبی کنترل میشود.به خصوص هنگامی که سطح جاده حتی از دور رطوبتی است.اگر شما ویژگی فوق العاده ای از یک ماشین عضلانی آمریکایی را دوست داشته باشید،از موستانگ ناامید نخواهید شد.

سیستم ترمز Brembo یک کار معقول برای آوردن موستانگ به توقف است، اما وزن سنگین خودرو به این معناست که ترمزها در صورت تمایل در حال از بین رفتن هستند.

نکات مزاحمی هم در خودرو وجود دارد؛ صدای زنگ و هشدارهای بیشماری وجود دارد که فقط در ورود و خروج از خودرو را اطلاع رسانی میکند و می تواند در طول زمان آزار دهنده باشد.به طور کلی، فورد موستانگ یک جهنم از ماشین برای رانندگی است. سرگرمی و لذت بردن از پشت فرمان را به ارمغان می آورد. این نوع خودرویی است که ما می خواهیم به طور ثابت و مستقل داشته باشیم.

در گفتن این که، ما نمی توانیم به دلیل ارزیابی ایمنی خشمگینانه خود به تنهایی یک فورد موستانگ را بخریم، اما این خودرو را به شما توصیه میکنیم

 

نکات مثبت +
موتور V8 با انتقال دستی
بی نظیر از لحاظ قیمت
یک تجربه رانندگی واقعا سرگرم کننده

نکات منفی -امتیاز ایمنی مطلق
پلاستیک سخت داخلی
فضای محدود صندلی صندلی
سیستم اطلاعاتی نامناسب

 

گردآورنده و ترجمه : سایت منطقه ماشین

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران