رونمایی مازراتی از گیبیلی فیس‌لیفت شده | منطقه ماشین

رونمایی مازراتی از گیبیلی فیس‌لیفت شده

رونمایی مازراتی از گیبیلی فیس‌لیفت شده

این خودرو همچنین با فناوری‌های ارتقاء‌یافته ارائه خواهد شد. طیف وسیعی از سامانه‌های کمک راننده در این مدل بهبود یافته و پیشرفت کرده‌اند.

مازراتی با ارائه تصاویری از اولین نسخه فیس‌لیفت شده مدل گیبلی خود رو نمایی کرد.

این خودرو قرار است به شکل رسمی در نمایشگاه خودرویی چنگدو در ۲۵ آگوست با نام گیبلی گرن لوسو معرفی شود. این خودرو به ضربه‌گیرهای جدید، جلوپنجره بازطراحی شده و نوارهای کرومی مجهز شده است. رکاب‌های (ساید اسکرت‌های) جانبی نیز در این خودرو رنگ شده و نشان گرن لوسو نیز گلگیرهای جانبی این خودرو دیده می‌شود.

عقب خودرو کمتر مورد بازطراحی قرار گرفته و طراوت کمتری را از خود نشان می‌دهد و می‌توان از سپرهای جدید که به رنگ بدنه درآمده‌اند نام برد. اما مارزارتی ادعا می‌کند با تغییرات انجام شده ظاهر تهاجمی‌تری را به خودروی جدید در مقایسه با اسلاف آن ایجاد کرده است.

با وجود اینکه تغییرات ظاهری بسیار محتاطانه و نرم است، مازراتی اعلام کرده که "توسعه قابل ملاحظه‌ای" را در بهره‌وری آیرودینامیکی ایجاد کرده است. مازراتی‌ها همچنین با استفاده از چراغ‌های LED تطبیق‌پذیر روشنایی با شعاع بالا را برای دید بهتر به ویژه در جاده‌ها به مشتریان خود وعده داده‌اند.

این خودرو همچنین با فناوری‌های ارتقاء‌یافته ارائه خواهد شد. طیف وسیعی از سامانه‌های کمک راننده در این مدل بهبود یافته و پیشرفت کرده‌اند. البته تاکنون هیچ صحبتی در خصوص ورود این خودرو به دنیای خودران‌ها به شکل رسمی از سوی مقامات شرکت مازراتی اعلام نشده است. پیش‌بینی می‌شود برای این خودرو از یک موتور توئین توربو ۳ لیتری V6 با خروجی ۳۴۵ تا ۴۵۰ اسب‌بخار استفاده شود. استفاده از گزینه‌های دیزلی این موتورهای ۳ لیتری نیز محتمل به نظر می‌رسد.

درباره نویسنده

Mr-Ali


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران