رونمایی از یک شاسی بلند خاص,با این تانک در شهر برانید | منطقه ماشین

رونمایی از یک شاسی بلند خاص,با این تانک در شهر برانید

رونمایی از یک شاسی بلند خاص,با این تانک در شهر برانید

دو ویژگی تنظیم در سامانه تعلیق متناسب با حالات چرخ در این خودروها در نظر گرفته شده است. انتخاب بین این دو حالت به میزان حرکت آفرود یا آنرود در رانندگی شما بستگی دارد.

آیا مجبورید زمان زیادی از وقت خود رادر شهرها رانندگی کنید، یا به حرکت در خیابان‌ها علاقه دارید؟ پس SUV ها را فراموش کرده و به TUV ها بیندیشید. خودرویی مانند "تانک" که می‌توان آن را خودروی تاکتیکی فضای شهری نامید.

به گزارش منطقه ماشین رضوانی موتورز، پس از انتشار تیزرهای مختلف در هفته قبل از یک شاسی‌بلند به نام "تانک" رونمایی کرده که با الهام از خودروهای جنگی ساخته و پرداخته شده‌اند.

این خودروی تاکتیکی، شبیه شاسی بلندهاست اما، در صورت خواست مشتریان می‌تواند به صورت زرهی و ضد گلوله طراحی شود.موتور ۵۰۰ اسب‌بخاری و V8 . ظاهر خودرو مطمئن به نظر می‌رسد و نباید به آن شک کرد. خودرو از پس هر چالش آفرودی و موقعیت حرکت داخل شهری بر می‌آید.

نسخه بازار آمریکایی خودرو موتوری ۶٫۴ لیتری، SRT V8 است که ۵۰۰ اسب‌بخار قدرت دارد. دو ویژگی تنظیم در سامانه تعلیق متناسب با حالات چرخ در این خودروها در نظر گرفته شده است. انتخاب بین این دو حالت به میزان حرکت آفرود یا آنرود در رانندگی شما بستگی دارد.

همچنین در کنار لایه‌های زرهی، خودرو به یک رشته چراغ LED و دوربین‌های حرارتی تصویری مجهز است. رشته چراغ و دوربین‌ها در تاریکی تصویر بهتری از مسیر ارائه می‌دهند.

اگر نگران فضای سخت در درون این تانک شهری هستید، باید خیالتان را از حجم سنگین لاکچری درون آن راحت کنیم. در نسخه سفارشی چرم در کنار ترکیب جیر که بیشتر روی سقف‌ها به کار رفته تجملاتی بودن این تانک را تداعی می‌کند.

قیمت پایه این خودرو حدود ۱۷۸ هزار دلار یا ۱۳۴ هزار پوند است که با توجه به این حجم از امکانات و قدرت شاید معقول به نظر برسد.

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران