بررسی تماشایی موستانگ بولیت ۲۰۱۹ با مدل ۱۹۶۸ | منطقه ماشین

بررسی تماشایی موستانگ بولیت ۲۰۱۹ با مدل ۱۹۶۸

بررسی تماشایی موستانگ بولیت ۲۰۱۹ با مدل ۱۹۶۸

جی لنو، مجری، کمدین و کلکسیونر مشهور آمریکایی با نسخه‌ی ویژه‌ی موستانگ بولیت ۲۰۱۹ و ۱۹۶۸ رانندگی می‌کند.

هنوز زمان زیادی از رونمایی فورد موستانگ بولیت ۲۰۱۹ نگذشته که جی لنو، مجری و کلکسیونر معروف آمریکایی فرصت رانندگی با هر دو مدل کلاسیک و مدرن را پیدا کرده است. در حقیقت با توجه به ویدئوی منتشرشده و سرسبز بودن پیست تست فورد در شهر دیربورن ایالت میشیگان، احتمالاً از زمان رانندگی جی لنو با این دو خودروی زیبا مدتی می‌گذرد. بدون شک افراد مشهور و ثروتمندی مانند جی لنو، در برخی حوزه‌ها نفوذ دارند.

ویدئوی جدید جی لنو، اطلاعات جدیدی از دو موستانگ اصلی در فیلم بولیت (BULLITT) و مدل جدید در بر ندارد ولی جذابیت اصلی آن، هنگام رانندگی جی لنو با موستانگ اصلی فیلم سینمایی بولیت و گفتگوی وی با شان کایرنان شروع می‌شود. ماستنگ بولیت در سال ۱۹۷۴ توسط پدر شان خریداری شد و به مدت چندین سال، به‌عنوان یک خودروی روزمره مورد استفاده قرار گرفت. اما این موستانگ هنرمند، پیش از این در اختیار یک کارآگاه پلیس ساکن نیورجرسی بود. اگر فیلم سینمایی بولیت و هنرمندی هماهنگ استیو مک‌کوئین و موستانگ را کامل دیده باشید، تاریخچه‌ی این مدل به‌خصوص بسیار جذاب به‌ نظر می‌رسد.

پس از انتشار این فیلم، استیو مک‌کوئین شخصاً دو مرتبه برای خرید این موستانگ با کایرنان ارتباط برقرار کرد و حتی پیشنهاد خرید یک مدل جایگزین به وی داد؛ ولی هیچوقت این معامله انجام نشد. مک‌کوئین در نامه‌ی دوم خود جهت خرید موستانگ به کایرنان نوشت:

دوباره از شما خرید موستانگ مدل ۱۹۶۸ را درخواست می‌کنم. مایل هستم که این خودرو همانند شرایط زمان فیلم بولیت در اختیارم باشد و بازسازی نشود.

پس از طی مسافتی نزدیک به ۱۰۵ هزار کیلومتر، موستانگ فیلم بولیت در سال ۱۹۸۱ بازنشسته شد و درواقع تقریباً تا رونمایی دوباره‌ی آن در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۸، ماستنگ سالخورده همچنان در همان مکان پارک شده بود. پس از درگذشت پدر شان، وی تصمیم گرفت موستانگ را دوباره سرحال کند. در این پروژه افراد زیادی از جمله نوه‌ی مک‌کوئین حضور داشتند.

 

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران