قیمت و مشخصات تویوتا لندکروز ۲۰۱۸ در امارات | منطقه ماشین

قیمت و مشخصات تویوتا لندکروز ۲۰۱۸ در امارات

قیمت و مشخصات تویوتا لندکروز ۲۰۱۸ در امارات

همه با نام پرآوازه تویوتا لندکروز آشنا بودیم و هستیم. خودرویی قوی‌هیکل، پرتوان و با دلی مهربان! شاید دیدن این ۳ صفت کنارهم کمی عجیب به‌نظر برسد ...

همه با نام پرآوازه تویوتا لندکروز آشنا بودیم و هستیم. خودرویی قوی‌هیکل، پرتوان و با دلی مهربان! شاید دیدن این ۳ صفت کنارهم کمی عجیب به‌نظر برسد ولی در ۳ جمله متفاوت می‌توان به این ویژگی‌ها پی‌برد.

لندکروز خودرویی‌ بزرگ با چهره‌ای مغرور و بدنی عضلانی است که توانسته عنوان یک شاسی‌بلند قوی‌هیکل را یدک بکشد. پیشرانه ۵٫۷ لیتری با تولید ۵۳۰ نیوتن‌متر گشتاور به همراه ۳۶۲ اسب بخار قدرت و یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک در مدل ۲۰۱۸ آن، به‌طور خلاصه وصف حال یک شاسی‌بلند پرتوان است.

کافی است که یک‌بار در داخل این خودروی قوی‌هیکل پرتوان بنشینید، چراکه دیگر خبری از یک خودروی خشمگین نیست و برعکس ظاهر آن، شاهد باطنی مهربان از آن هستید. کابینی دل‌نشین و لوکس با امکانات رفاهی متعدد و سرگرم کننده که به‌راحتی در داخل آن، تجربه‌ی یک سواری لذت بخشی را کنار دوستان و خانواده خود خواهید داشت. شاید ترکیب همین ویژگی‌هاست که لندکروز را در بسیاری از کشورها از جمله ایران، آمریکا و کشورهای عربی، محبوب کرده است.

تویوتا لندکروز ۲۰۱۸ یک SUV پرشتاب در جهان محسوب میشود که شتاب صفر تا ۱۰۰ این خودرو حدود ۷ ثانیه است. حداکثر سرعت تعریف شده برای این غول ۲٫۵ تنی چیزی حدود ۲۲۰ کیلومتر در ساعت است. این خودرو متاسفانه بدلیل قوانین موجود، مجوز ورود به کشورمان را ندارد.

جدول قیمت تویوتا لندکروز ۲۰۱۸ در کشور امارات:

تیپحجم موتورحداقل قیمت(درهم)حداکثر قیمت (درهم)
EXR۴٫۰L۱۹۹۰۰۰۲۱۳۰۰۰
GXR۴٫۰L۲۳۸۰۰۰۲۴۲۰۰۰
EXR۴٫۶L۲۳۹۹۰۰۲۴۰۰۰۰
GXR۴٫۶L۲۸۴۰۰۰۲۸۴۰۰۰
VXR۴٫۶L۳۱۵۹۰۰۳۱۶۰۰۰
EXR۵٫۷L۲۶۲۹۰۰۲۶۳۰۰۰
GXR۵٫۷L۳۰۶۹۰۰۳۰۷۰۰۰
VXR۵٫۷L۳۴۹۰۰۰۳۵۰۰۰۰
نکات مثبت :

قابلیت آفرود بالا - فضای کابین بسیار جادار - موتور پرقدرت

 

نکات منفی:

قیمت بالا - مصرف سوخت (حدود ۱۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) - هندلینگ نسبتا ضعیف

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین

ارسال دیدگاه