پورشه پانامرا اسپرت توریسمو با تیونینگ تک‌ آرت | منطقه ماشین

پورشه پانامرا اسپرت توریسمو با تیونینگ تک‌ آرت

پورشه پانامرا اسپرت توریسمو با تیونینگ تک‌ آرت

این نسخه از پورشه پانامرا به نام گرند GT ساپرم شناخته می‌شود و یک سدان بسیار لوکس بر پایه‌ی پانامرا اسپرت توریسمو خواهد بود.
متخصصان شرکت تیونینگ آلمانی تک‌آرت یک نسخه ویژه از کیت گرند GT را برای مدل پانامرا اسپرت توریسمو جهت شرکت در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی خواهند کرد. کیت گرند GT supreme این سدان را به یک چهره تهاجمی با کابین بسیار باشکوه مجهز کرده است.

در مقایسه با کیت گرند GT این نسخه جدید دارای طراحی سپرهای جلو مشابه نمونه‌ی اصلی اما کاپوت جدید دارای ورودی‌های هوای بزرگی‌تری است. باله‌ی عقب عریض و متمایل به پایین خودرو، حالت استیشن واگن به آن داده‌اند. دیفیوزرهای عقب خودرو نسبت به مدل فعلی بزرگ‌تر به نظر می‌رسند. این محصول، از رینگ‌های ۲۲ اینچی فرمول ۴ تک ارت با طرح ۵ پره دوبل بهره می‌برد.

تک‌ارت پیشرانه این خودرو را نسبت به مدل اسپرت توریسمو ارتقا داده است. حالا، موتور پانامرا توربو می‌تواند ۶۳۰ اسب بخار قدرت و ۹۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. درصورتی‌که نسخه استاندارد آن ۵۵۰ اسب بخار و ۵۶۷ نیوتن متر گشتاور دارد. این به‌روزرسانی باعث می‌شود تا محصول تک‌آرت، در ۳.۴ ثانیه به‌سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت و در ۸.۳ ثانیه به‌سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد. علاوه بر این اگزوزهای این مدل از ترکیب فیبر کربن و تیتانیوم ساخته‌شده است که زیبایی خاصی به خودرو بخشیده است.

کابین پانامرا گرند GT supreme توریسمو تک‌ارت برای سفرهای طولانی لذت‌بخش است. این شرکت از چرم طبیعی ناپا که فاقد کرومیوم است و در ساخت آن هیچ حلالی استفاده نمی‌شود، استفاده می‌کند این چرم گران‌قیمت، تمامی فضای کابین، حتی پوشش کف و پنل درها، را می‌پوشاند.

به‌عنوان یک جلوه بصری، دوخت چندرنگی، مناطقی مانند بخش‌هایی از صندلی جلو، پنل درها و قسمت‌هایی از صندلی عقب را می‌پوشاند. این تجهیزات و امکانات لوکس احتمالاً پانامرا را برای یک سفر خانوادگی، آماده می‌کند.

 

درباره نویسنده

Mr-Hossein   بنیان‌گذار , موسس و مدیر ارشد شرکت و سایت منطقه ماشین


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران