قیمت نهایی پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک اعلام شد | منطقه ماشین

قیمت نهایی پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک اعلام شد

قیمت نهایی پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک اعلام شد

شرکت ایران خودرو با ارسال دعوتنامه به مشتریان، قیمت رسمی و نهایی پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک را ۱۰۴ میلیون تومان اعلام کرد.

این روزها زنجیره تامین قطعات خودرو با مشکل‌های فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند و خبر افزایش قیمت انواع مدل‌های داخلی و خارجی بیش از پیش به گوش می‌رسد. دور جدید تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران از ۱۳ آبان ماه امسال اجرایی شد و صنعت خودرو نیز یکی از اهداف آمریکا برای تحت فشار قرار دادن مردم و مسئولان به شمار می‌رود. به دنبال اعمال تحریم‌های جدید آمریکا و با خروج خودروسازانی نظیر رنو و پژو (Peugeot) از ایران، تامین قطعات خودروهایی مانند رنو ساندرو، استپ‌وی و برخی مدل‌های پژو با مشکل رو‌به‌رو شده است.

شرکت ایران خودرو دعوتنامه پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک را برای خریداران این محصول ارسال کرد که بر این اساس قیمت نهایی آن ۱۰۴ میلیون تومان است. ایران خودرو مهلت در نظر گرفته شده برای تکمیل وجه توسط خریداران را حداکثر تا تاریخ ۲۷ آبان ماه ۹۷ اعلام کرده است و در صورت عدم مراجعه و پرداخت در موعد مقرر، هرگونه تاخیر در تحویل پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک و تغییر شرایط بر عهده مشتری خواهد بود.

تحویل خودرو ۱۵ روز پس از واریز وجه دعوت‌نامه و تکمیل پرونده است.

در صورت تاخیر در تحویل، سود سرمایه به مشتری پرداخت می‌شود. البته قیمت رسمی پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک معادل ۱۰۴ میلیون تومان است که با در نظر گرفتن تخفیف ۱۵ میلیون تومانی برای تاخیر در تحویل سری اول، معادل ۸۹ میلیون تومان اعمال می‌شود.

در حالی که تحویل خودروهای پیش فروش شده توسط شرکت‌هایی مانند ایران خودرو و سایپا به همراه سایر خودروسازان داخلی با مانعی به نام تامین قطعات رو‌به‌رو شده است، مشتریان تردیدهای زیادی برای آینده دارند. در این میان توجه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رفع مشکل دوطرفه خودروسازان و مصرف‌کنندگان ضروری به نظر می‌رسد.

درباره نویسنده

Ali - عضو ارشد


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /home3/mycarzon/public_html/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

ارسال دیدگاه

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران