تبلیغات | منطقه ماشین

تبلیغات

 

 

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های منطقه ماشین در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب منطقه ماشین معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.

مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات منطقه ماشین در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از منطقه ماشین را خواهید داشت. منطقه ماشین مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و منطقه ماشین تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم منطقه ماشین نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید با شماره‌ تلفن‌ ۰۹۳۶۷۲۳۶۵۳۸ یا ایمیل Info@MyCarZone.iR تماس بگیرید.

موقعیت A (تمام صفحات سایت)

ابعاد بنر : ۷۲۸ در ۹۰ پیکسل

نوع فایل jpg/gif/flash انتخاب شود

هزینه ماهیانه جایگاه A از قرار ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد.

لطفا جهت رزرو موقعیت های تبلیغاتی از طریق یکی از روش های زیر

با دپارتمان مارکیتینگ منطقه ماشین تماس حاصل فرمایید.

ایمیل : Info@MyCarZone.iR

تلفن تماس : 09366227038

ارتباط با ما

نشان ملی ثبت


logo-samandehi

درباره ما

سایت منطقه ماشین با اهدافی متفاوت برای مردم ایجاد شد.با گروهی بزرگ و حرفه ای از تهران و تمام مناطق آزاد ایران با امکانات وخدماتی جدید برای اولین بار در کشور سپاسگزایم از شما مردم عزیز برای همراهیتان

طراحی و اجرا : گرافیک ایران